· · · ·
Hurtownia Napoje!
Ogłoszenia z regionów
·dolnośląskie (52)
·kujawsko-pomorskie (13)
·lubelskie (13)
·lubuskie (12)
·łódzkie (13)
·małopolskie (64)
·mazowieckie (99)
·opolskie (7)
·podkarpackie (11)
·podlaskie (9)
·pomorskie (50)
·śląskie (34)
·świętokrzyskie (12)
·warmińsko-mazurskie (15)
·wielkopolskie (31)
·zachodniopomorskie (20)
Ogłoszenia > Dom i ogród > Wyposażenie

Granit i marmur Stone Design
W swojej ofercie posiadamy również innowacyjny system do pokrywania murów, fasad, elewacji czy ścian, etc., który w sposób niezwykle efektowny zastępuje tradycyjne murarstwo kamienne. StonepanelŸ jest to płyta z naturalnego kamienia: łupka, kwarcytu, wapienia, piaskowca, czy gnejsu umieszczona na podstawie cementowej, a dodatkowo wzmocnionej siatką metalową bądź włóknem szklanym. Takie rozwiązanie zapewnia Państwu trwałość i solidność materiału, a okładanym fasadom, elewacjom, czy ścianom nadaje niezwykłe piękno i wygląd naturalnego kamienia na wiele lat.

Każdy z paneli ma wymiary od 60x15,2 do 61x20, grubości od 4-6 cm, oraz kształt litery „Z”. Kształt i wymiary pozwalają na ukrycie łączeń i fug między poszczególnymi elementami zapewniając estetyczny wygląd i niezwykle szybkie i wydajne wykonanie i efekt końcowy. Używając StonepanelŸ jesteście Państwo w stanie zredukować czas pracy nawet dziesięciokrotnie, w stosunku do tradycyjnego murarstwa kamiennego, ponieważ w ciągu jednego dnia można pokryć nawet do 30m2 ściany.

Montaż paneli StonepanelŸ jest niezwykle prosty, nie wymaga specjalistycznego sprzętu, kwalifikacji personelu i pozwala uniknąć strat w materiale, na co Jesteśmy tak narażeni przy tradycyjnym murarstwie kamiennym. Dbając o komfort i wygodę montażu, oraz estetykę dysponujemy również elementami przeznaczonymi do obkładania narożników.

StonepanelŸ może być instalowany na murach z cegieł, blokach, betonie, etc. Jest dedykowany zarówno do zewnętrznych powierzchni, nie obciąża bowiem konstrukcji, a ponadto jest wytrzymały na ekstramalne warunki atmosferyczne, co potwierdzają liczne badania i certyfikaty. Idealnie prezentuje się również na powierzchniach wewnetrznych nadając im piękny i estetyczny wygląd oraz design.

W przypadku montażu paneli na wysokościach powyżej dwóch metrów dysponujemy tzw. StonepanelŸ Sky, który przeznaczony jest do montażu na dużych wysokościach, tak, aby zapewnić Państwu maksymalne bezpieczeństwo instalacji. StonepanelŸ Sky wyposażony jest w wewnętrzny system kotew, produkowany jest na zamówienie i może być dostosowany do indywidualnych potrzeb klientów.

Dla ludzi ceniących lekkość i dekoracyjność dedykujemy DecopanelŸ. Jest to również panel z naturalnego kamienia, umieszczony na cieńszej, bo grubości ok. 2-2,5cm podstawie cementowej wzmocnionej metalową siatką lub włóknem szklanym.

Zarówno StonepanelŸ jak i DecopanelŸ nadają się idealnie do wykańczania: elewacji, fasad, murów, wnętrz jak i renowacji budynków dla wszystkich, którzy cenią i widzą piękno w naturalnym kamieniu.

Cena: 999999
Lokalizacja: ul. Łubna 52 05-532 Łubna, gm.Góra Kalwaria
E-mail: biuro@stonedesign.net.pl
WWW: http://stonedesign.net.pl
Telefon: 606-485-569
Region: mazowieckie
Dodano: 19-01-2012
Odsłon: 943
Reklama warta Twojego kliknięcia
Website engine's code is WebMan
Generowanie strony [s]: 0.0529
Zapytania SQL: 41