· · · ·
Ogłoszenia z regionów
·dolnośląskie (30)
·kujawsko-pomorskie (6)
·lubelskie (6)
·lubuskie (6)
·łódzkie (9)
·małopolskie (33)
·mazowieckie (63)
·opolskie (4)
·podkarpackie (4)
·podlaskie (6)
·pomorskie (21)
·śląskie (22)
·świętokrzyskie (2)
·warmińsko-mazurskie (3)
·wielkopolskie (20)
·zachodniopomorskie (8)
Ogłoszenia > Dom i ogród > Wyposażenie

Armadeo.pl - Łazienka, Kuchnia, Ogrzewanie, Energia i środowisko
Witaj w Armadeo.pl – wyjątkowo bogato wyposażonym sklepie internetowym z techniką grzewczą i sanitarną. Znajdziesz u nas armaturę, ceramikę sanitarną, produkty do łazienki, kuchni, kotły centralnego ogrzewania i wiele innych. Czekają na Ciebie produkty tak popularnych firm, jak Cersanit, Junkers, Grohe, Roca, Deante czy Koło, ale także bardziej wyspecjalizowanych, jak Zucchetti, Oxame, Zehneder, Vasco czy Kermi.

Ile razy przed zakupami w sieci zmuszony byłeś "zwiedzić" tradycyjny sklep? Zakupy w sieci były bowiem wygodne i tanie, ale informacje o produktach nader skąpe. Dzięki Armadeo.pl sytuacja ta uległa zmianie; to my dostarczamy wszystkich informacji do dokonania świadomego wyboru. Sklep armadeo.pl oparty jest na jednej z najbardziej zaawansowanych technologii e-commerce na świecie, a zespół naszych utalentowanych programistów codziennie pracuje nad udoskonaleniem strony armadeo.pl.

Nasi managerzy produktów codziennie wzbogacają ofertę o nowe propozycje. Na dzień dzisiejszy (wrzesień 2009) obejmuje ona ponad 16 tys. wyrobów.

Naszą ambicją jest wyznaczanie nowych standardów w polskim handlu internetowym. Chcemy sprawić, aby kupując produkt przez sieć, nasi Klienci mogli się o nim dowiedzieć więcej, niż w sklepie tradycyjnym.
Wśród możliwości technicznych wyróżniających nasz sklep znajdują się m.in. zaawansowana wyszukiwarka, porównywarka i wygodny sposób prezentacji towarów, pozwalający dowolnie je konfigurować.

Lokalizacja: ul. Rydla 57, 30-087 Kraków
E-mail: sklep@armadeo.pl
WWW: http://www.armadeo.pl
Telefon: 512-762-336
Region: małopolskie
Dodano: 19-12-2010
Odsłon: 1732
Reklama warta Twojego kliknięcia
Website engine's code is WebMan
Generowanie strony [s]: 0.0707
Zapytania SQL: 37