· · · ·
Hurtownia Napoje!
Ogłoszenia z regionów
·dolnośląskie (52)
·kujawsko-pomorskie (13)
·lubelskie (13)
·lubuskie (12)
·łódzkie (13)
·małopolskie (64)
·mazowieckie (99)
·opolskie (7)
·podkarpackie (11)
·podlaskie (9)
·pomorskie (50)
·śląskie (34)
·świętokrzyskie (12)
·warmińsko-mazurskie (15)
·wielkopolskie (31)
·zachodniopomorskie (20)
Ogłoszenia > Zdrowie i uroda > Pozostałe

Sklep Sportowy Klub Fitness
Jeśli nade wszystko cenisz sobie zdrowie, a najchętniej odpoczywasz w ruchu, Klub Fitness jest miejscem idealnym dla Ciebie. Nasz sklep zrealizuje najśmielsze życzenia każdego sportowca.

Pod jednym adresem znajdziesz każdy rodzaj sprzętu sportowego- do swojej prywatnej siłowni, jak również do siłowni komercyjnych, specjalistycznych, profesjonalnych. W ofercie naszego sklepu sportowego znajduje się szeroki wachlarz asortymentu nie tylko sportowego, ale również turystycznego.

W naszym sklepie każdy znajdzie coś dla siebie- tanie i solidne, bądź drogie- z górnej półki dla bardziej wymagających. Bez względu na to, czy najważniejsze dla Ciebie jest trenowanie, odchudzanie, fitness, aerobik, kulturystyka czy sporty walki- u nas znajdziesz wszystko, czego sobie zażyczysz. Razem z nami przeżyjesz niezapomniane sportowe emocje, które zapewnią Ci zdrowie i świetne samopoczucie.

Sprzęt sportowy znajdujący się w ofercie Sklepu Sportowego KlubFitness pochodzi jedynie od renomowanych i sprawdzonych producentów. Przez kilka lat obecności w branży zdobyliśmy wiedzę popartą praktyką i wiemy, że tylko towar dobrej jakości nie jest awaryjny. Dlatego w ofercie naszego sklepu nie ma tandety! Poza tym dysponujemy specjalistyczną kadrą doradców, montażystów i serwisantów, którzy czuwają nad zadowoleniem naszych klientów.

Osobiście dostarczamy większe zamówienia czy droższe sprzęty, aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia w transporcie. Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski.

Serdecznie zapraszamy! Klub Fitness - Twój Dostawca Sportu!


Lokalizacja: UL. SIENNA 18 96-100 SKIERNIEWICE
E-mail: bok@klubfitness.pl
WWW: http://klubfitness.pl
Telefon: 503-105-577
Region: łódzkie
Dodano: 01-01-2011
Odsłon: 1216
Reklama warta Twojego kliknięcia
Hurtownia Napoje!
Website engine's code is WebMan
Generowanie strony [s]: 0.1051
Zapytania SQL: 42