· · · ·
Hurtownia Napoje!
Ogłoszenia z regionów
·dolnośląskie (52)
·kujawsko-pomorskie (13)
·lubelskie (13)
·lubuskie (12)
·łódzkie (13)
·małopolskie (64)
·mazowieckie (99)
·opolskie (7)
·podkarpackie (11)
·podlaskie (9)
·pomorskie (50)
·śląskie (34)
·świętokrzyskie (12)
·warmińsko-mazurskie (15)
·wielkopolskie (31)
·zachodniopomorskie (20)
Ogłoszenia > Zdrowie i uroda > Pozostałe

BIO-Planet Zdrowa żywność
XXI wiek to czas wzrostu skażenia środowiska naturalnego. Konwencjonalne artykuły spożywcze zawierają obecnie ogromne ilości konserwantów, sztucznych barwników, środków ochrony roślin, czy nawozów.
Dbając o Twoje zdrowie i życie, postanowiliśmy to zmienić!
Jesteśmy firmą handlową i produkcyjną o zasięgu ogólnopolskim. Tak naprawdę jednak śmiało można powiedzieć o nas - ludzie z pasją. Wiemy, że zdrowy styl życia jest nie tylko trendem, modą, ale idealnym sposobem, by każdy dzień był prawdziwym darem od losu. Doświadczenie, które posiadamy sprawia, iż warto nam zaufać.

Zaopatrujemy naszych klientów w wyselekcjonowaną żywność ekologiczną, pochodzącą z najpiękniejszych i najczystszych terenów Polski i świata. Zdrowa żywność z naszej oferty poddawana jest szczegółowej kontroli i selekcj (w tym przez wyspecjalizowane jednostki certyfikujące żywność ekologiczną). Wiemy doskonale, jak ważne jest zdrowie, dobre samopoczucie i pełnowartościowa dieta, jeśli chcemy wyglądać i czuć się idealnie. Aktualnie Bio Planet oprócz dostarczania na rynek najwyższej jakości produktów pod własnym brandem, jest także bezpośrednim importerem takich marek, jak: Alce Nero, Allos, Campomar Nature, Candy Tree, Glaserne Meierei, Natumi, Neumarkter Lammsbreau, Tenuta del Levante, Volekel, Zwergenwiese. Od września 2008 intensywnie rozwijamy następny segment produktowy - nabiał ekologiczny (Eko-Łukta, Frąckowiak, Blauer Engel).

Prowadzona przez nas hurtownia żywności ekologicznej zaopatruje wiele sklepów na terenie całej Polski, w których nabędziesz w pełni ekologiczne produkty Bio Planet. Współpracujemy m.in. z takimi sieciami sklepów ekologicznych jak: Organic Farma Zdrowia, Green Way Market oraz Żółty Cesarz.

Nasza hurtownia zdrowej żywności współpracuje także z barami wegetariańskimi Green Way, zaopatruje także liczne lokale gastronomiczne, które za priorytet stawiają sobie jakość, smak i walory odżywcze serwowanych potraw. Kwintesencją dań stały się nasze produkty, które poza wartościami odżywczymi, oddają wybitnie świeży i naturalny smak najzdrowszych tradycji z całego świata.

Bio Planet to marka, której warto zaufać. Weź zdrowie w swoje ręce!

Lokalizacja: Wilkowa Wieś 7, 05-084 Leszno
E-mail: biuro@bioplanet.pl
WWW: http://bioplanet.pl
Telefon: (22) 725-68-05
Region: mazowieckie
Dodano: 19-01-2010
Odsłon: 1176
Reklama warta Twojego kliknięcia
Hurtownia Napoje!
Website engine's code is WebMan
Generowanie strony [s]: 0.1415
Zapytania SQL: 42