· · · ·
Hurtownia Napoje!
Ogłoszenia z regionów
·dolnośląskie (52)
·kujawsko-pomorskie (13)
·lubelskie (13)
·lubuskie (12)
·łódzkie (13)
·małopolskie (64)
·mazowieckie (99)
·opolskie (7)
·podkarpackie (11)
·podlaskie (9)
·pomorskie (50)
·śląskie (34)
·świętokrzyskie (12)
·warmińsko-mazurskie (15)
·wielkopolskie (31)
·zachodniopomorskie (20)
Ogłoszenia > Turystyka i wypoczynek > Pensjonaty, hotele

Noclegi Szczawnica - "Nad Brzózkami"
Szczawnica i jej okolice to jedno z najpiękniejszych zakątków na mapie Polski, to miejsce kultywowania dawnych tradycji i fascynujących przygód. Niewątpliwie tym co stanowi największe walory - to przyroda: góry, lasy, liczne szlaki turystyczne, zdrowe górskie powietrze, specyficzny mikroklimat, wody mineralne, spływ Dunajcem, liczne przejścia graniczne- turystyczne ze Słowacją, dobre warunki do uprawiania sportów: kajakarskich, rowerowych, lotniarskich, turystyki pieszej, zimą - narciarstwa i snowboardu.

Nasz nowo wybudowany dom (czerwiec 2008 ) mieści się w centralnej części Szczawnicy (ok. 350m od Dworca PKS). Jest oddalony o 50m od ulicy Głównej, dzięki czemu nie słychać ruchu ulicznego (jest spokojnie i cicho). W promieniu 100m znajdziecie Państwo dobrze wyposażony sklep spożywczy, pizzerię, PUB oraz restaurację.

Każdy znajdzie coś dla siebie. Pobyt w Szczawnicy zarówno latem jak i zimą dostarczy Państwu wiele niezapomnianych wrażeń.

Proponujemy Państwu wypoczynek w komfortowych pokojach a co najważniejsze w atrakcyjnych cenach. Wszystkie pokoje posiadają własne łazienki a także duże balkony. W skład wyposażenia pokoju wchodzą m.in.: telewizor, czajnik bezprzewodowy, talerzyki, sztućce, szklanki i lodówki. Do państwa dyspozycji jest także aneks kuchenny wyposażony w dużą lodówkę, kuchenkę indukcyjną, kuchenkę mikrofalową, talerze, sztućce itp.

Na terenie całego obiektu dostępny jest internet WLan. W razie potrzeby zapewnimy również miejsce parkingowe dla państwa samochodu.

Mamy do zaoferowania :

# pokój 2-osobowy - cena za pokój od 70 zł/dobę
# pokój 3-osobowy - cena za pokój od 90 zł/dobę
# pokój 4-osobowy - cena za pokój od 110 zł/dobę
# pokój studencki (6-10 osób) - cena za pokój od 150 zł/dobę

(ceny zróżnicowane w zależności od terminu pobytu i jego długości)

Promocja Rodzinna
Zachęcamy państwa do rodzinnych wyjazdów więc proponujemy dodatkowe rabaty dla rodzin na pokoje 3 i 4 osobowe (rodzina = 2os dorosłe + co najmniej 1os dziecko).

Po sezonie taniej (wypady weekendowe)
Po sezonie proponujemy państwu atrakcyjne ceny już przy rezerwacji 2 noclegów. Ponadto przy dłuższym pobycie możliwość dalszej negocjacji ceny. (poza sezonem to : 1 marzec do 27 kwiecień, 6 maj do 15 czerwiec, 1 październik do 20 grudzień)

Pokój studencki
Promocja skierowana jest dla ludzi młodych lub tych, którzy czują się jeszcze młodo i chcą spędzić kilka dni biesiadując w większym gronie. W pokoju znajdują się 3 spania 2os (140/200) i 5 spań 1os(90/200) i jedna duża łazienka. Na wyposażeniu jest w telewizor, czajnik bezprzewodowy, talerzyki, sztućce i lodówka.

Pomimo, że ilość osób mogących mieszkać w tym pokoju nie jest bliżej określona to proponuje się grupy maksymalnie 10 os (oczywiście zarówno ta sprawa jak i cena podlegają małej negocjacji).

Grupy zorganizowane
Dla grup zorganizowanych przewidujemy możliwość większych negocjacji cenowych w zależności od długości pobytu i ilości osób (najbardziej opłacalne poza sezonem czyli: 1 marzec do 27 kwiecień, 6 maj do 15 czerwiec, 1 październik do 20 grudzień).

Lokalizacja: ul. Skotnicka 6, 34-460 Szczawnica
E-mail: pokoje@szczawnica.info.pl
WWW: http://www.szczawnica.info.pl
Telefon: 604-210-047
Region: małopolskie
Dodano: 01-01-2011
Odsłon: 1216
Reklama warta Twojego kliknięcia
Website engine's code is WebMan
Generowanie strony [s]: 0.0590
Zapytania SQL: 41